• Pirelli: Хамилтън запази гумите и победи

Pirelli: Хамилтън запази гумите и победи0

• 201
    • май 27, 2019

Тримата пилоти, които се качиха на подиума в Гран при на Монако вчера във Формула 1, изминаха 78 обиколки от старта до финала само с едно спиране в бокса. Победителят Люис Хамилтън с Mercedes стартира с меките Soft и после сложи средно твърдите, а преследвачите му, включително и Макс Верстапен с Red Bull заложиха на

Прочетете повече
  • Доминация на Mercedes в Монако

Доминация на Mercedes в Монако0

• 201
    • май 23, 2019

Люис Хамилтън и Валтери Ботас установиха доминация на Mercedes във втората свободна тренировка за Гран при на Монако, шести кръг от сезона във Формула 1. Двамата завършиха първи и втори в сесията, като световният шампион изпревари съотборника си с 0,081 секунди, а трети остана Себастиан Фетел с Ferrari, на 0,763 секунди. В първата тренировка разликите

• Хамилтън най-бърз в първата тренировка в Монако

Хамилтън най-бърз в първата тренировка в Монако0

• 201

Световният шампион във Формула 1 Люис Хамилтън беше най-бърз в първата свободна тренировка за Гран при на Монако по улиците на Монте Карло, като изпревари с 0,059 секунди Макс Верстапен. Пилотът на Mercedes постигна 1.12,106 минути, а Макс с колата на Red Bull – 1.12,165 мин. Трети, на 0,072 секунди остана Валтери Ботас с другия