• ФИА промени правилника заради Алонсо

ФИА промени правилника заради Алонсо0

Докосването на автомобила с крик вече ще се зачита като начало на обслужването в бокса Гран при на Саудитска Арабия ще остане в историята като надпреварата, в която Фернандо Алонсо се качи за стотен път на подиума във Формула 1. Веднага след церемонията обаче рейс контролът обяви, че испанецът е наказан с десет секунди и третото

Прочетете повече
  • Българска картинг надежда тренира с Алонсо

Българска картинг надежда тренира с Алонсо0

Сезонът за картинг пилота Никола Цолов завърши с посещение при Фернандо Алонсо и то веднага след като двукратният световен шампион във Формула 1 се качи на подиума в Катар. Двамата прекараха деня в тренировки на симулатор и разговори за общата им страст. Никола и Алонсо ще се срещнат отново в Дубай, където в средата на

• Формула 1: Фернандо Алонсо се присъедини към тима на Renault

Формула 1: Фернандо Алонсо се присъедини към тима на Renault0

Отборът на Renault DP World F1 потвърди присъединяването на Фернандо Алонсо към Естебан Окон като пилот за сезон 2021. С 314 Гран При старта, 32 победи и 97 подиума, Фернандо става част от френския тим за предстоящите сезони. Предвид силната историческа и емоционална връзка между отбора и Фернандо Алонсо – Renault и Фернандо спечелиха двете