• WRC 2020: Себастиен Ожие спечели съкратеното рали "Мексико"

WRC 2020: Себастиен Ожие спечели съкратеното рали "Мексико"0

• 202
    • март 15, 2020

Състезаващият се за Toyota Себастиен Ожие спечели третия етап от WRC 2020 – рали "Мексико". Френският пилот за шести път стана най-добър на даденото трасе и по този начин повтори постижението на своя сънародник Себастиен Льоб. Във връзка с разпространението на коронавируса организаторите на "Рали Мексико" заедно с FIA решиха да съкратят дистанцията на гонката

Прочетете повече
  • Да Коща спечели гонката от Формула Е в Маракеш

Да Коща спечели гонката от Формула Е в Маракеш0

• 204
    • март 1, 2020

В Маракеш се състоя поредният етап от Формула Е. Победител в гонката стана португалският пилот Антониу Феликс да Коща. Второто място зае Максимилиан Гюнтер, а тройката на най-добрите оформи действащият шампион в сериите Жан-Ерик Верн. Фелипе маса записа едва 17-о време. Формула E – сезон 2019/20, Маракеш (Топ 10):1. Антониу Феликс да Коща (DS Techeetah)

• WRC 2020: Елфин Евънс спечели рали "Швеция"0

• 202
    • февруари 16, 2020

Приключи рали "Швеция" от световния шампионат WRC 2020. Победител в него стана британецът Елфин Евънс. Второто място остана за действащия световен шампион От Тянак. Тройката на най-добрите оформи Кале Рованперя. Звездата Себастиен Ожие след края на скандинавския етап застана на четвърто място. Французинът вървеше на трета позиция, но не успя да я задържи в единствения

• Формула Е: Мич Евънс спечели в Мексико и вече е лидер

Формула Е: Мич Евънс спечели в Мексико и вече е лидер0

• 204

В Мексико се състоя поредната гонка от сезон 2019/20 във Формула Е. Победата в нея извоюва австралийският пилот Мич Евънс. Второто място заел Антониу Феликс да Коща, а тройката на най-добрите оформи Себастиен Буеми. Действащият световен шампион в сериите Жан-Ерик Верн финишира четвърти. С тази победа Евънс се изкачи на първо място във временното генерално

• WRC 2020: Тиери Ньовил спечели рали "Монте Карло"0

• 202
    • януари 26, 2020

Белгиецът Тиери Ньовил стана победител в рали "Монте Карло", първи етап от сезона във WRC. Второто място остана за Себастиен Ожие, а трети на подиума застана Елфин Евънс, финиширал на 14 секунди от победителя. Звездата Себастиен Льоб стана шести. Ще напомним, че действащият световен шампион От Тянак отпадна от състезанието поради сериозна катастрофа. WRC 2020:

• Формула Е: Максимилиан Гюнтер спечели гонката в Сантяго

Формула Е: Максимилиан Гюнтер спечели гонката в Сантяго0

• 204
    • януари 19, 2020

В Сантяго (Чили) приключи гонката от поредния етап на световния шампионат Формула Е. Победител в нея стана пилотът на BMW Andretti Motorsport Максимилиан Гюнтер. Второто място на подиума зае Антонио Феликс да Коща, а тройката на най-добрите оформи Мич Евънс, стартирал от поул позишън. Формула Е – Сантяго, Топ 10:1. Максимилиан Гюнтер (BMW i Andretti