• Да Коща спечели гонката от Формула Е в Маракеш

Да Коща спечели гонката от Формула Е в Маракеш0

• 204
    • март 1, 2020

В Маракеш се състоя поредният етап от Формула Е. Победител в гонката стана португалският пилот Антониу Феликс да Коща. Второто място зае Максимилиан Гюнтер, а тройката на най-добрите оформи действащият шампион в сериите Жан-Ерик Верн. Фелипе маса записа едва 17-о време. Формула E – сезон 2019/20, Маракеш (Топ 10):1. Антониу Феликс да Коща (DS Techeetah)

Прочетете повече
  • Формула Е: Максимилиан Гюнтер спечели гонката в Сантяго

Формула Е: Максимилиан Гюнтер спечели гонката в Сантяго0

• 204
    • януари 19, 2020

В Сантяго (Чили) приключи гонката от поредния етап на световния шампионат Формула Е. Победител в нея стана пилотът на BMW Andretti Motorsport Максимилиан Гюнтер. Второто място на подиума зае Антонио Феликс да Коща, а тройката на най-добрите оформи Мич Евънс, стартирал от поул позишън. Формула Е – Сантяго, Топ 10:1. Максимилиан Гюнтер (BMW i Andretti