Мария Шарапова отново кралица на Порше и Щутгарт

29.04.2013 | Авто новини: Клюки » Светско | Автор: Jordan Lukanov | 1471 прочитания

Световната прима в тениса Мария Шарапова получи ключовете от чисто ново Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet от ръцете на Матиас Мюлер, СЕО на Porsche AG. Това стана след финала на големия турнир по тенис Porsche Tennis Grand Prix в Щутгарт. На червения корт в Порше Арена, 26-годишната очарователна руска красавица победи китайката На Ли с резултат 2:0 (6-4, 6-3) и дублира короната си от миналата година. Мария Шарапова в момента е на второ място в световната женска ранглиста и новия посланик на марката Porshe. Състезателката вече е притежател на автомобил на фирмата, след като през миналата година спечели турнира в Щутгарт и получи кабриото 911 Carrera S.